Oferta

Wypożyczalnia sprzętu budowalnego w Rybniku

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Rybniku to miejsce, w którym wynajmiesz najwyższej jakości maszyny i narzędzia, potrzebne do nawet najbardziej skomplikowanych prac remontowo-budowlanych. Usługi kierujemy do Klientów z Gliwic, Wodzisławia Śląskiego, Żor oraz całego województwa śląskiego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty produktów renomowanych marek, takich jak: Bosch, Flex, Drabex, Jazon, Makita i wiele innych. Z pomocą naszego sprzętu wszystkie prace remontowe, budowlane, montażowe i wyburzeniowe wykonasz sprawnie i szybko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku wątpliwości i problemów z wyborem konkretnego modelu nasi doradcy pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji.

 

Co znajdziesz w ofercie naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego?

Zdajemy sobie sprawę, jak wymagająca potrafią być prace remontowo-budowlane, dlatego też nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę o nowoczesne maszyny, które znacznie usprawnią Twoją prace. Sprzęt budowlany z naszej wypożyczalni wykorzystasz między innymi podczas prac wyburzeniowych, montażowych i prac naziemnych. Oferujemy szeroki wybór młotów wyburzeniowych, szlifierek, wiertnic, agregatów prądotwórczych oraz wiele innych narzędzi budowlanych w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo zapewniamy transport sprzętu do miejsca wskazanego przez klienta.

 

Jak wykorzystać sprzęt budowlany z naszej wypożyczalni?

Narzędzia z naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego można z powodzeniem wykorzystać podczas wszystkich prac remontowych i budowlanych. Z naszym sprzętem wykonasz pomiary, wyrównasz teren, przetniesz glazurę i płytki, czy wyczyścisz podłoże po pracach montażowych.

 

Wiercenie

W naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego w Rybniku znajdziesz szeroki wybór urządzeń wiertniczych. Nasze wiertnice do betonu sprawdzą się przy wykonywaniu przewiertów w betonie, w elementach ciężko zbrojnych czy w marmurze. W naszej ofercie znajdują się młotowiertarki o mocy nawet do 720 W. Ich wysoka wydajność pozwoli wykonywać prace wiertnicze w bardzo twardych materiałach.

 

Szlifowanie

Szlifierki, które znajdziesz w asortymencie firmy PROTECH to zaawansowane elektronarzędzia, które służą do wyrównywania powierzchni budowlanych. Wynajmujemy różnorodne urządzenia, przeznaczone dla każdego rodzaju powierzchni. W naszej ofercie znajdują się szlifierki renomowanych, światowych producentów:

  • szlifierki do betonu,
  • szlifierki do drewna,
  • szlifierki do gładzi,
  • szlifierki kątowe.

 

Prace wyburzeniowe

Przy pracach wyburzeniowych istotny jest dobór sprzętu o odpowiedniej mocy. Młoty udarowe i wyburzeniowe, dostępne w naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego, zapewniają siłę nawet do 2000 W. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego w naszym asortymencie znajdują się urządzenia światowych producentów takich jak Bosch.

 

Zasilanie

Przy pracach remontowych, montażowych oraz wyburzeniowych niezbędny jest dostęp do prądu. Ze względów bezpieczeństwa warto wyposażyć się w agregat – źródło energii niezależne od energii elektrycznej w budynku. W wypożyczalni maszyn budowlanych PROTECH znajdziesz agregaty prądotwórcze oraz spawalnicze dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze urządzenia cechuje wysoka efektywność – są wyposażone w silniki benzynowe oraz silniki Diesla, które oferują moc do 12 kW.