Telefon  +48 662 951 446

Email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta

Maszyny budowlane

Nasi doradcy pomogą wybrać sprzęt przystosowany do specjalistycznych prac modernizacyjnych i konserwatorskich. Maszyny budowlane firmy PROTECH pozwolą wykonać m.in. prace montażowe, ziemne czy prace wyburzeniowe. Dodatkowo zapewniamy transport sprzętu do miejsca wskazanego przez klienta.

 

Wiercenie

Gwarantujemy szeroki asortyment urządzeń wiertniczych. Nasze wiertnice do betonu sprawdzą się przy wykonywaniu przewiertów w betonie, w elementach ciężko zbrojnych czy w marmurze. W naszej ofercie znajdują się młotowiertarki o mocy nawet do 720 W. Ich wysoka wydajność pozwoli wykonywać prace wiertnicze w bardzo twardych materiałach.

 

Szlifowanie

Szlifierki firmy PROTECH to zawansowane elektronarzędzia, które służą do wyrównywania powierzchni budowlanych. Wynajmujemy różnorodne urządzenia, przeznaczone dla każdego rodzaju powierzchni. W naszej ofercie znajdują się szlifierki renomowanych, światowych producentów:

  • szlifierki do betonu,
  • szlifierki do drewna,
  • szlifierki do gładzi,
  • szlifierki kątowe.

 

Prace wyburzeniowe

Przy pracach wyburzeniowych istotny jest dobór sprzętu o odpowiedniej mocy. Nasze młoty udarowe i wyburzeniowe zapewniają siłę nawet do 2000 W. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego w naszym asortymencie znajdują się urządzenia światowych producentów takich jak Bosch.

 

Zasilanie

Przy pracach remontowych, montażowych oraz wyburzeniowych niezbędny jest dostęp do prądu. Ze względów bezpieczeństwa warto jednak wyposażyć się w agregat – źródło energii niezależne od energii elektrycznej w budynku. W PROTECH znajdziesz agregaty prądotwórcze oraz spawalnicze dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze urządzenia cechuje wysoka efektywność – są wyposażone w silniki benzynowe oraz silniki Diesla, które oferują moc do 12 kW.