Oferta

Glebogryzarki

Glebogryzarki to narzędzie ogrodnicze stosowane w celu spulchniania ziemi i przygotowania jej pod dalsze prace ogrodnicze. Podobnie jak aerator urządzenie to służy bowiem do spulchniania ziemi za sprawą wirujących ostrzy, rozbijających nawet najtwardsze grudy. Dzięki temu gleba jest napowietrzona, a co za tym idzie – wydajniej magazynuje wodę oraz sprzyja zapuszczaniu korzeni przez rośliny. Maszyna jest doskonałą alternatywą dla ręcznych narzędzi i pozwala na sprawne i efektywne wykonanie założonych czynności. Zarówno gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem, jak i wtedy kiedy masz już odpowiednie doświadczenie, będziesz potrzebował profesjonalnych glebogryzarek. Najlepszą opcją będzie ich wynajem z naszej wypożyczalni z siedzibą w Rybniku. Zapraszamy do nas Klientów z całego województwa śląskiego.

 

Jakie glebogryzarki znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz glebogryzarki spalinowe, które dzięki napędowi paliwowemu sprawdzą się podczas prac w dużych i wymagających dużego nakładu sił, ogrodach. Oferujemy dwa modele, będące idealnym wyborem dla profesjonalnych ogrodników, warzywników, sadowników oraz firm zajmujących się pielęgnacją i aranżacją ogrodów. Glebogryzarka spalinowa Honda F 560 osiąga maksymalną moc 4,8 KM i pozwala na 2,5 godziny nieprzerwanej pracy. Z kolei model BCS 728 osiąga maksymalną moc 8,5 KM, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas pielęgnacji wymagających terenów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją techniczną dostępnych modeli.

 

Jak wybrać glebogryzarkę spalinową?

Oferujemy glebogryzarki spalinowe na wynajem uznanych producentów, takich jak Honda czy BCS. W przeciwieństwie do wersji z napędem elektrycznym zapewniają efektywną pracę nawet w trudnych warunkach. Wybór odpowiedniego modelu powinien uwzględniać przede wszystkim wielkość Twojego ogrodu oraz rodzaj gleby. Jeśli przydomowe otoczenie jest nieduże oraz mało wymagające – wystarczy urządzenie o mocy około 4,8 KM. Natomiast w przypadku prac na dużej powierzchni, charakteryzującej się np. gliniastą glebą lepiej sprawdzi się glebogryzarka z silnikiem o większej mocy – 8,5 KM, który umożliwi dotarcie do głębszych warstw gruntu.

 

Ile kosztuje wynajem glebogryzarki w Rybniku?

Podobnie, jak w przypadku zagęszczarek, młotów wyburzeniowych oraz innych narzędzi ogrodniczych i budowlanych, cena wynajmu zależy od kilku czynników. Koszty różnią się w zależności od wybranego modelu. Wypożyczenie glebogryzarki o większej mocy BCS 728 jest droższe niż wynajem modelu o niższych parametrach technicznych. Warto mieć na uwadze, że im dłuższy czas wynajmy, tym niższa cena za dobę użytkowania.