Oferta

Młoty wyburzeniowe

Młoty wyburzeniowe to narzędzia budowlane, które znajdują zastosowanie podczas prac budowlano-remontowych –zarówno wewnętrznych, jak i na zewnętrz. Jeżeli w najbliższym czasie planujesz prace remontowe lub wyburzeniowe, zachęcamy do wynajmu naszych młotów wyburzeniowych. Zapraszamy Klientów z Rybnika, Żor i całego województwa śląskiego. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt, z pomocą którego z powodzeniem przygotujesz powierzchnie pionowe oraz podłoże pod kolejne działania przewidziane w projekcie. Młoty wyburzeniowe mogą być wykorzystane do kruszenia materiałów, takich jak cegła, beton czy kamień i znajdują zastosowanie między innymi podczas:

  • zbijania tynków i płytek,
  • wybijania otworów w żelbetonie,
  • usuwania nawierzchni asfaltowych,
  • rozbijania skalistego lub zamarzniętego gruntu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru produktu, który spełni Twoje oczekiwania!

 

 

Jakie młoty wyburzeniowe znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie naszej firmy z Rybnika znajdziesz młoty wyburzeniowe o zróżnicowanej specyfikacji technicznej, a także kompatybilne ze sprężarkami, pełniącymi funkcję zasilającą. Wybierając konkretne urządzenie, warto zwrócić uwagę na jego moc i energię udaru oraz dopasować je do rodzaju wyburzanej konstrukcji. Wszystkie nasze młoty wyburzeniowe maja moc powyżej 1000W, więc idealnie nadają się nawet do wyburzenia płyt betonowych. Oferujemy produkty renomowanych firm, takich jak: BOSCH, czy HILTI, które mogą być stosowane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów z branży budowlanej. Jeżeli planujesz większą inwestycję budowalną lub zaawansowane prace remontowe, zachęcamy także do zapoznania się z ofertą wynajmu wiertnic diamentowych. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty pozostajemy do Twojej dyspozycji.

 

Jak kształtują się ceny wynajmu młotów wyburzeniowych w Rybniku?

Ceny wynajmu młotów wyburzeniowych w Rybniku i w okolicznych miejscowościach są zależne od wielu czynników, takich jak: model produktu, jego dane techniczne oraz okres wynajmu. Najtańszym, dostępnym u nas produktem, jest młot udarowy Bosch GSH 5CE, który możesz wypożyczyć już za 59 zł lub 50 zł za dzień, kiedy zarezerwujesz młot na dłużej niż 6 dni. W przypadku wynajmu dłuższego niż 15 dni cena zmaleje aż do 41 zł. Jeżeli więc szukasz wysokiej jakości młotów wyburzeniowych w atrakcyjnych cenach, zdecyduj się na skorzystanie z usług naszej firmy.

 

Jak długo można używać młota wyburzeniowego?

Czas pracy młotem wyburzeniowym jest uzależniony od standardów BHP, obowiązujących na terenie UE, które określają maksymalny poziom ekspozycji na wibracje w ciągu ośmiogodzinnego czasu pracy. Dopuszczalna wartość progu działania dla wibracji oddziałujących na ręce i ramiona wynosi 2,5 m/s2, a graniczna 5,0 m/s2. Aby zwiększyć komfort operatorów oraz wydajność, nasze urządzenia zostały wyposażone w amortyzowaną sprężynowo obudowę silnika, która ma za zadanie zmniejszać wibracje przenoszone na ciało. Tym sposobem oferowany przez nas młot wyburzeniowy MAKITA HM1812 umożliwia pracę bez przerwy przez 284 minuty.