Telefon  +48 662 951 446

Email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta

Nagrzewnica olejowa Master BV 170 E


Kategoria: Nagrzewnice

Dane techniczne

Wydajność 46 kW
Napięcie 230 V
Czas pracy na pełnym zbiorniku 14 h
Przepływ powietrza 1800 m³/ h
Zużycie paliwa 4 kg / h Diesel
Moc 0,9 kW
Zbiornik paliwa 65 l
Masa 65 kg

Cennik

Okres wynajmu: 1-5 dni 6-15 dni >15 dni
netto 88,00 zł 75,00 zł 65,00 zł
brutto 108,24 zł 92,25 zł 79,95 zł
*Podane ceny są za 1 dobę wynajmu
  • Z odprowadzeniem spalin, średnica komina 160 mm

Zapytaj o produkt

Jak działa osuszacz powietrza?

Osuszacz powietrza jest wyposażony w specjalną sprężarkę, która zasysa powietrze, wymuszając jego przepływ przez całą konstrukcję. Wewnątrz urządzenia sprężone powietrze poddane jest procesowi skraplania. Następnie ciecz podana zostaje do tzw. organu dławiącego, który gdzie następuje proces odparowywania. Dzieje się to za sprawą dużej różnicy ciśnień występującej w organie dławiącym.

 

Do czego służą osuszacze i nagrzewcze powietrza?

Przemysłowe osuszacze i nagrzewacze powietrza mają szereg zastosowań:

  • Prace budowlane. Urządzenia wspomagają tu eliminowanie nadmiernej wilgoci w pomieszczeniach, co z kolei przyspiesza wysychanie pomalowanych ścian oraz świeżo położonych tynków. Ponadto zapobiegają też powstawaniu niebezpiecznej, rakotwórczej pleśni.
  • Naprawa zalanych domów i mieszkań. Osuszacz powietrza będzie niezbędny, jeżeli chcemy pozbyć się nadmiaru wilgoci w zalanym pomieszczeniu. Pomoże odparować wilgoć ze ścian, z podłogi oraz okien. Ponadto osuszacz powietrza zapobiega skraplaniu się wody na szybach.
  • Prace budowlane oraz wykończeniowe prowadzone zimą lub wykonywane w chłodnych pomieszczeniach. Nagrzewnice ogrzeją pomieszczenie, zapewniając komfortowe warunki pracy.